Frisbee závody PraHAHA

Alavis PraHAHA Distance závody

Již nějakou dobu kamarádky Aneta a Dana koketovaly s myšlenkou, že by si moje holčičky půjčily na frisbee závody. Já rozhodně nebyla proti, když nebudu házet - to mi totiž vůbec nejde :)) Jsem děsný amatér. Aneta si půjčila Inky sestřičku Oriannku a Danča zase Plesnivku. Obě holčičky byly nahlášené do Super Pro Toss'n' Fetch Divize II a Dogdartbee. Že nevíte o čem je řeč? Já také ne, ale jedno vím! Hází se tam kulatou létající věcí a pes ji má chytit než dopadne na zem. V podstatě takové psí UFO.
Nastal den D a to 24.6.2017, vyzvedla jsem tetu Anet s Intouškem a vyrazily jsme směr Praha - Petrovice. Cesta nám utekla rychle a my se mohly začít pomalu připravovat. Respektive holky a holky :))

Závody se konaly v krásném prostředí, kde byla řeka z Hostivařské vodní nádrže ke smočení psíků. Teď už Vám neřeknu v jakém pořadí holčičky šly, jen vím, že byly šikovné na to že s holkama netrénovaly a já už vůbec ne. Oriannce jsem vždy musela říkat, aby s frisbem běžela za tetou Anet a ne za mnou. Protože všechno se nosí mamince. Opět na ní bylo vidět, že to nedělá pro sebe, pro své uspokojení, ale aby se zavděčila člověku. Je to prostě princeznička. Za to Plesnivka, ta to dělá proto, protože je to aportér a rozhodně to dělá pro sebe! :D Každá má něco do sebe...
No a jak holky dopadly? V SMD II se Oriannka s tetou Anet umístila na krásném 17. místě. O toto místo se podělila s Dančou a Bee. Takže kámošky táhnou za jeden provaz! Obě měly totožný počet bodů a to 16,5. Za to Plesnivka se s Dančou umístila na krásném 5. místě s počtem bodů 27. V této kategorii soutěžilo 41 pejsků! Úctyhodný počet! V DD se Oriannka s tetou Anet umístila na 44 - 48.místě. O toto místo se podělilo 5. pejsků a to s totožným počtem bodů 60. Oriannka měla dokonce stejný počet bodů, jako sestřička Inka. Sourozenci prostě musí držet při sobě! Effie se s Dančou umístila na krásném 15-16. místě. O toto místo se podělili dva pejsci s totožným počtem bodů 140. V této kategorii soutěžilo 68 pejsků. Hustě, tak to je masaker! :D Až teď vím kolik psů bylo!
Jsem na všechny holky pyšná, všem to v tom vedru šlo a vydržely až do konce! A já holkám děkuji, že to s mýma holčičkama zkusily a snad si je zase někdy někam vezmou. Holčičky budou rády! :D