Info

UFO Kokoska/UFO Coconut

Bianca

Kastrovaná

Info:

Datum narození/DOB

1.3.2010

Barva/Color

Bílá nebo polomáčená - podle počasí

Barva očí/Eye color

Hnědá

Ocas/Tail

Prasečí ocásek

Zuby/Teeth Plnochrupá/nůžkový skus

Rodiče/Parents

Neznámý
Chovatel/Breeder Odněkud z Moravy

 

 

Zdraví/Health

PL Ostatní
0/0 Špatná trávicí soustava

 

Aktivity:

S Biancou jako u Lyry se věnujeme agility.Také pouze rekreačně. Biuška má agi ráda, ale poslední dobou nemiluje skočky. Byl zjištěn problém se zádíčkama a proto běhá hlavně tunýlky a skočky pouze na probíhání.


O Biance:

Bianca je... no prostě Bianca. Je taky svá, ale jiným, svým způsobem. Dříve jsem z ní byla vyloženě nadšená, co se týče povahy, jelikož to byl vyrovnaný typ smetáka. Dneska? Dalo by se říci, že má snad i dny, kdy se bojí vlastního stínu. Zda byl tento zlom způsoben jejím zdravotním stavem, to netušíme. Trápíme se s tím, ale už jsme ji přijali takovou, jaká je, a smířili se s tím, že Bía už nikdy nebude ta Bía jako dřív... :o) Je naše, a to je to hlavní.

Bianca je šíleně mazlící pes. Jakmile jdeme někam na návštěvu, jde se hned pomazlit, jelikož má u nás nedostatek pomazlení, tak to musí dát náležitě najevo, aby ukázala, co to za hrozné páníčky má. Má i dny, kdy by se do Vás nejraději vtiskla.

Co se týče cvíča, tak s ní nemám díky její povaze žádné ambice. Ale i tak cvíčkujeme pro zábavu a hlavně ji to baví. Sice jí to nemyslí jako Lyře, ale když už něco vymyslí, tak to stojí za to. Je u toho rozvážná a nedělá takové kraviny jako Lyruška. Takže ano, sice u toho hodně namáhám i ta svoje kolečka v hlavě, ale dalo by se říci, že raději budu hnát psa kupředu, než ho brzdit. :o)) Tam ta trpělivost jaksi ještě není ideální!

Co se týče jídla, ani nevím, zda Bianca ví, co má jakou chuť. Je to totiž neskutečný vysavač. Nejlepší pro ni je vše do sebe nasát a pak kontrolovat misky ostatním. No, ale tady je jeden problém. Nemáme rádi misky, jelikož když se na ně maso přilepí, tak to pak zarachotí, a to je špatně. Jak se říká, pes ještě dobrovolně hlady nechcípl, takže se musí přemoci a prostě si to maso nakonec vzít, udělat velký úskok, aby ji miska náhodou zákeřně nezabila, zmizet a vysát ho někde mimo.